Kılıç Hedef Ahşap, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, birinci sınıf işçilik, birinci sınıf malzeme, kullanımı kolay, kısıtlı alanlarda opsiyonel çözümler üreten ahşap merdiven imalatı, montajı, projelendirmesi ve uygulaması konularında ürün ve hizmet üretmektedir.

Kazım Kılıç

Ahşap Taşıyıcı Merdiven, Duvardan Destekli Uçar Merdiven, Lake Ahşap Taşıyıcı Merdiven, helezon merdiven imalatı, döner ahşap merdiven imalatı, Demir Üzeri Ahşap Merdiven, Çatı Katı Ahşap Merdiveni, Cam Üzeri Ahşap Küpeşte, ahşap merdiven imalatı, montaj, uygulama, projelendirme, ahşap küpeşte imalatı, ahşap merdiven tamir bakım ve onarımı konularında tüm İstanbul'a hizmet vermektedir.

Ücretsiz Keşif hizmeti veren firmamız, siparişin alınmasından ürünün teslimine kadar olan süreçte koşulsuz müşteri memnuniyeti ve beklentileri tam olarak karşılama anlayışı ile hizmet vermektedir. Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile çalışan Kılıç Hedef Ahşap, tüm ahşap ürünleride AB antibakteriyel, anti kansorejen üretim standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Geniş renk ve desen seçenekleri ile eviniz konforun yanında dekoratif özelliği olan Ahşap Merdivenler imal ediyoruz...

Geniş renk ve desen seçenekleri ile eviniz konforun yanında dekoratif özelliği olan Ahşap Merdivenler imal ediyoruz...